NATUZZİ, SİHİR MOBİLYA İLE FLORYA`DA! / 26.3.2011 / Sihir Mobilya

Dünyaca ünlü İtalyan mobilya ve aksesuar markası Natuzzi, Etiler’den sonra şimdi de Florya Sahilyolu’nda!

Dünyaca ünlü 30’u aşkın İtalyan markasını Türkiye’ye getiren Sihir Mobilya tarafından İstanbul’da tüketiciyle buluşan Natuzzi’nin, Etiler Natuzzi’den sonra şimdi de Ekim ayı içersinde Florya Natuzzi Mağazası Sahilyolu’nda açılıyor. Çekici ve yenilikçi mobilya ve aksesuar tasarımlarıyla İtalyan geleneğinin kusursuz yaklaşımını yansıtan dünyaca ünlü mobilya markası Natuzzi, 2009 yeni koleksiyonuyla Florya’da ziyaretçileri bekliyor olacak.

Etiler Natuzzi Mağazası ile İtalyan mobilya severlerin yoğun ilgi gösterdiği Natuzzi, Florya’da yaklaşık 600 metrekarelik, özel misafir otoparklı showroomu ile hizmet verecek. 2009 yeni koleksiyon ürünlerinin sergileneceği mağazada, koltuktan kanepeye, aksesuardan aydınlatma ve duvar ünitelerine kadar yüzlerce birbirinden çarpıcı yeni tasarım ilk kez sunulacak.

İtalya’da dünyaca ünlü designer’lar tarafından tasarlanan Natuzzi ürünleri, fonksiyonelliği ve estetiği bir arada sunuyor. Natuzzi’nin en son trendleri kendine özgü yaratıcı tarzıyla uyumlu ve işlevsel bir şekilde sunan mobilyalarında, deri ve kumaş döşemeli modüler sistemli köşe kanepeler, üçlü ve ikili oturma grupları göze çarpıyor. Mekanizmalı koltuklar, yataklı kanepelerin yanında, aksesuarlar, aydınlatmalar, halılar, sehpalar ve duvar üniteleri de her zevke ve mekana uygun farklı fikir ve kombinasyonlar oluşturuyor. 1959 yılından bu yana İtalya’da tasarlanan ve üretilen, çekici ve yenilikçi tasarımlarıyla İtalyan geleneğinin kusursuz yaklaşımını yansıtan Natuzzi ürünleriyle her gün dünya üzerinde 4.000 kişi evlerini donatıyor.

Florya Natuzzi, ilk kez satışa sunulacak olan 2009 yeni koleksiyonundan yüzlerce tasarım harikası ürün ile çok yakında sizleri bekliyor olacak.

NATUZZİ MAĞAZALARI VE SATIŞ NOKTALARI:

SİHİR ETİLER/NATUZZI
NİSPETİYE CAD. NO:27 ETİLER Tel: 0212 324 00 72

SİHİR FLORYA/NATUZZİ
YEŞİLKÖY CADDESİ NO:11 – A1 SAHİLYOLU/FLORYA

SİHİR MERKEZ DUDULLU
NECİP FAZIL BULVARI NO.100 Y.DUDULLU Tel: 0216 313 10 81

SİHİR ETİLER
EBULULA CAD. NO 3  ETİLER Tel: 0212 282 50 00

SİHİR MOBİLYA
www.sihirmobilya.com

Dünyaca ünlü 30’u aşkın İtalyan markasını Türkiye’ye getiren Sihir Mobilya, 4.000 metrekarenin üzerindeki Sihir Merkez, Sihir Etiler, Sihir/Etiler Natuzzi ve Sihir Merkez/Febal mağazalarının keyifli ve konforlu alışveriş ortamında, son trend İtalyan mobilya ve aksesuar ürününü bir arada sunuyor.

Estetik, fonksiyonel ve yenilikçi tasarımlarıyla dünya mobilya sektörüne yön veren Natuzzi, Mercantini, Febal, Cattelan, Arflex, Desiree, Costantini Pietro, Pinton, Urbinati, Voltan, Flai, Rimini, Arte Brotto, Bamax, Varaschin, Kristalia, Imart, Flyline, Dall'Agnese, Giorgio Piotto, Costa, Magnani, Muranodue, Mantellassi, Favero, Tisca, Former gibi dünyaca ünlü İtalyan markaları, birbirinden çekici son model koleksiyonlarıyla Sihir Mağazaları’nda Türk tüketicisine ulaşıyor.

30’u aşkın marka, yüzlerce tasarım harikası mobilya ve aksesuar ürününün bir arada bulunduğu Sihir Mağazaları; Türkiye’nin en geniş İtalyan marka ve ürün seçeneğini bir arada sunuyor. Oturma gruplarından yatak odalarına, mutfaktan yemek odası mobilyalarına, halıdan portmantoya, gardıroplardan çocuk ve genç odası mobilyalarına kadar, bir evi baştan aşağı İtalyan estetiği ve kalitesiyle döşemek için gereken her türlü mobilya ve aksesuar ürünü Sihir Mağazaları’nda bulunuyor.

1962 yılından beri mobilya ve dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren Sihir Mobilya, üretimdeki deneyimi ve proje ekibindeki tasarımcı proje mimarlarıyla; otel, işyeri, ev, ofis gibi her çapta projeye özel çözümler de sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için:
www.mercekpr.com
Elif Muğla: e.mugla@mercekpr.com
Tel: 0212 213 47 47